Výrobky

Máme si dát bílkoviny

Lidé by prý měli baštit především bílkoviny. Nebo ještě lépe proteiny; což je vlastně zcela totéž, jenže to tak nějak daleko lépe zní.

Důvod pro podobné počínání je jasný. Protein alias bílkovina je důležitou stavební látkou, z níž se v našem těle vytváří mnohé tkáně a bez níž bychom vůbec nemohli správně fungovat.
steak z tuňáka

Bez přísunu bílkovin v podobě potravy se prostě neobejdeme. Zatímco z nich totiž tělo dokáže kromě již zmíněné funkce nadělat i energii potřebnou ke svému fungování nebo tukové zásoby, opačně to nefunguje, z tuku či cukru bílkoviny potřebné k životu nezískáme nikdy.

A tak je nasnadě, že se musíme starat, abychom dostávali právě takových proteinů dostatek. Protože jejich nadbytek nemusí být vůbec na škodu, zatímco jejich nedostatek se na nás negativně podepíše.

Chceme-li mít přísun proteinů dostatečný, měli bychom prý vsadit na https://www.kartingrace.cz/bio-protein/.

Bio protein je prý důležitý především pro sportovce toužící po svalové hmotě a pro vyznavače zdravé výživy, kteří by si ho měli dopřávat denně, ovšem jinak ho může užívat prakticky kdokoliv bez výjimky.

Tyto instantní nápoje slouží k doplnění bílkovin přijímaných z běžné potravy. A to vcelku jednoduše – pětadvacetigramová dávka proteinu se smíchá s asi čtvrt litrem vody, vypije se a je to.

Člověk tak získá nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát a přírodní mléčný koncentrát vyrobený přímo z kravského mléka z ekofarem, doplněný o nejrůznější esenciální aminokyseliny a současně pouze s minimálním obsahem tuku, sacharidů a soli.
vejce na měkko

V instantních proteinových přípravcích jsou obsaženy hlavně rychle vstřebatelné proteiny, čímž jsou tyto přípravky špičkovými zdroji bílkovin garantovaného původu a certifikované kvality. Tedy jde o to nejlepší.

A jak dodávám já, jde o tu možná úplně nejkvalitnější – zbytečnost. Protože bílkoviny jsou všude kolem nás a jenom ten, kdo chce zbytečně utrácet peníze, je vráží do něčeho, co není vlastně ničím jiným než zpracovaným mlékem a syrovátkou, která je pouhým odpadem z něj.

Pijte si tyto drinky, chcete-li ovšem já si dám radši třeba pořádný řízek. Bílkovin z něj budu mít dost a dost a navíc si i pochutnám. A dost možná ještě ušetřím.

Máme si dát bílkoviny
5 (100%)3