Business

Tvorba webových stránek

Jste rychle se rozvíjející živnostník, kterému se firma začala rozvíjet téměř nadzvukovou rychlostí? Pokud ano, určitě jste již pocítili potřebu nějakých webových stránek. Otázkou však zůstává, jak a kdo vám je vytvoří?

Pokud se i vy nacházíte právě v tomto bodě, máte především dvě možnosti – první z nich je vytvořit si webové stránky sám a druhá možnost je, přenechat tuto problematiku na profesionálech. Kterou z nich si zvolíte?

tvorba webových stránek

Pokud se rozhodnete nechat tvorbu webových stránek na nějaké externí firmě, bude vás to pravděpodobně něco stát. Odborníky na tvorbu webu však naleznete v každém městě. Například tvorba webu Pardubice umožňuje realizaci těchto projektů za velice příznivé ceny. Výhodou této varianty je především bezstarostnost. Pokud se naplno věnujete své živnosti a svému podnikání, je logické, že vám na něco takového už nezbývá žádný čas.

Nicméně pokud byste přeci jen chtěli nějakou tu korunu ušetřit, můžete se do tvorby webových stránek pustit svépomocí. V takovém případě vás ale musíme upozornit na to, že se jedná o rozsáhlou problematiku a pravděpodobně se toho budete muset hodně naučit.

tvorba webu

V první řadě si budete muset rozmyslet, u jaké společnosti si webové stránky zřídíte a zda se pustíte do programování svého vlastního webu, nebo využijete služeb nějakého z redakčních systémů. Pokud děláte první web, tak vám určitě doporučujeme možnost redakčních systémů. Tvorba pomocí kódů je opravdu velmi složitá. Zato redakční systém využívá takových prvků, že je zvládnou obsluhovat i méně zkušení uživatelé.

Kromě tvorby webu samotného, se budete muset postarat i o propagaci vašich stránek, základní optimalizaci pro vyhledávače a samozřejmě i o logo a další tiskoviny. Všechny tyto doplňkové služby jsou taktéž složité. Takže znovu opakujeme – pokud si najmete externí firmu, budete mít vše bez starostí a přitom správně vytvořené.